Dziennik budowy

Zakończona inwestycja.

Budynek gotowy aktualnie w trakcie odbioru końcowego.

Elewacja budynku od strony ul. Katowickiej.

Garaż podziemny – posadzka przemysłowa.

Prace końcowe przy wykańczaniu wnętrz.

Docieplanie elewacji - zakończone.

Prace wykończeniowe w mieszkaniach, kompletne instalacje, montaż parapetów wewnętrznych oraz kaloryferów.

Ocieplanie elewacji. Finalizacja instalacji okien.

Prace wykończeniowe w lokalach na pierwszym i drugim piętrze. Montaż stolarki okiennej.

Betonowanie stropu nad ostatnią VII kondygnacją. Montaż stolarki okiennej.

Strop nad VI kondygnacją – lanie betonu.

Betonowanie stropu V kondygnacji. Trwa budowa ścianek działowych w lokalach mieszkalnych. Rozpoczęto montaż instalacji elektrycznej oraz wodociągowo – kanalizacyjnej.

Betonowanie stropu nad IV kondygnacją.

Betonowanie stropu nad III kondygnacją – 30.06.2017 r.

Betonowanie stropu drugiej kondygnacji - 31.05.2017 r.

Wykonanie stropu nad parterem.

Aktualnie trwa budowa parteru na płycie garażu podziemnego.

Zakończenie stanu „zero” – płyta stropowa nad garażem.

Rozpoczęto przykrywanie stropu nad garażem podziemnym.

Końcowe betonowanie ścian oraz słupów garażu podziemnego.

Dalszy postęp prac przy płycie garażowej.

Betonowanie dolnej płyty garażu podziemnego, po zakończeniu pełnego zbrojenia płyty fundamentowej.

Postęp prac przy płycie fundamentowej

Rozpoczęto wylewanie płyty fundamentowej

Nowa inwestycja w centrum miasta!

Przy ul. Katowickiej ruszyła rozbiórka dawnego budynku z 1964 używanego ostatnio przez bank PKO. Na jego miejscu staną nowoczesny budynek mieszkalno - usługowy Gregor House obok Osiedla WIKTORIA HOUSE, powstaje dwubryłowy mieszkalno - usługowy budynek.

Mieszkania będą miały 2 lub 3-pokojowe układy z dużymi balkonami są zaprojektowane tak, by wykorzystać potencjał każdego metra kwadratowego i zapewnić pełną funkcjonalność pomieszczeń. Na poziomie -1 zlokalizowany będzie garaż podziemny z miejscami postojowymi. Przy budynku znajdzie się zielony skwer a cały teren będzie strzeżony. Obiekt wyposażony będzie w windy, liczniki umożliwiające odczyt z poziomu części wspólnych, z pełną instalacją teletechniczną. Autorem projektu jest pracownia architektoniczna Mexem z Gliwic.

- Uzyskaliśmy zgodę na rozbiórkę budynku oraz wycinkę pojedynczych drzew, jednak inwestycja zakłada utworzenie zielonego skweru dla mieszkańców. W tej chwili rejon ulicy Katowickiej staje się jedna z ładniejszych ulic Opola – mówi Marian Berman, Prezes Zarządu WIKTORIA HOUSE Sp. z o.o
- Nowa inwestycja jest nawiązaniem do apartamentowca Wiktoria House. Obserwujemy duże zainteresowanie kupnem mieszkania w tej okolicy – dodaje. Inwestorzy firma GM Investment zadbali o ekonomiczne aspekty przyszłego użytkowania mieszkań. Zastosowano do budowy materiały pomogą utrzymać w mieszkaniach optymalny mikroklimat, redukując wahania temperatury i wilgotności powietrza. Akustyczne dylatacje posadzek w lokalach oraz podkładki elastomerowe na klatkach schodowych minimalizują rozprzestrzenianie się hałasu. Montaż balkonów na łącznikach termicznych zapobiega powstawaniu mostków cieplnych. Wykonawcą budowy będzie znana firma budowlana Czok i Janik z Prudnika. O spokój ducha zadba wielopoziomowy system bezpieczeństwa: oświetlenie terenu, ogrodzenie osiedla, domofon, drzwi antywłamaniowe do lokali a przede wszystkim całodobowa ochrona fizyczna.

W ostatnim czasie zdarzały się bankructwa deweloperów, co wzbudziło pewien niepokój wśród kupców. Inwestycja Gregor House prowadzona jest w oparciu o rachunek powierniczy ESCROW, co oznacza, że pieniądze klientów są w pełni zabezpieczone. Dodatkowo inwestycja przed uruchomieniem jest szczegółowo weryfikowana przez bank oferujący rachunek powierniczy ESCROW. Następnie Bank kontroluje każdą sumę, jaką wpłacają klienci i nie mogą one być przeznaczone na żaden inny cel niż budowa inwestycji lub spłata kredytu. Środki na konto dewelopera zwalniane są wyłącznie po dokonaniu pozytywnej oceny postępu prac na budowie.

Jest to kolejna inwestycja deweloperska w Opolu. Prace budowlane mają się zakończyć w marcu 2018 roku.

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Zadzwoń do nas 77 456 61 20. Jesteśmy także obecni na: