O inwestycji

Wybierz komfortowe mieszkanie

w centrum Opola

Przy ulicy Katowickiej, obok Osiedla WIKTORIA HOUSE, powstaje dwubryłowy mieszkalno - usługowy budynek. Inwestycja realizowana jest z myślą o tych, którzy chcą żyć w sercu Opola i korzystać ze wszystkich powszechnie docenianych walorów centrum. Ulica Katowicka cieszy się lokalnie ponadprzeciętną opinią - wraz z rozwojem usług zachowała zarówno wysoki standard mieszkaniowy, jak i przyjemną przestrzeń. Gdy zechcesz pospacerować, bądź wyruszyć na przejażdżkę rowerem, 200 metrów od domu czeka Park, a dalej trasy na wyspę Bolko i inne tereny. Gdy zechcesz popływać, to 300 metrów od domu czeka pływalnia Akwarium.

Paralaksa tła

Codzienne sprawy w zasięgu ręki

Budynek mieści się w otoczeniu bogatego zaplecza komercyjnego. Usługi, sklepy, gastronomia, renomowane przychodnie, także szpital wojewódzki – codzienne potrzeby załatwisz szybko i bez wysiłku. Wiele punktów dedykowanych jest rodzinom ze specjalnym uwzględnieniem dzieci, blisko stąd jest do przedszkoli, żłobków i szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i wyższych. W okolicy znajdują się centra handlowe, kluby sportowe, wielofunkcyjne place zabaw – wszystko, czego oczekuje się od nowoczesnej dzielnicy. Dzięki liniom autobusowym sprawnie dotrzesz do innych punktów miasta.

Doświetlone, ustawne mieszkania

Większość mieszkań ma ekspozycję na słoneczne strony świata. 2 lub 3-pokojowe układy z dużymi balkonami są zaprojektowane tak, by wykorzystać potencjał każdego metra kwadratowego i zapewnić pełną funkcjonalność pomieszczeń. Na poziomie -1 zlokalizowany będzie garaż podziemny z komfortową liczbą miejsc postojowych. Przy budynku znajdzie się zielony skwer a cały teren będzie strzeżony. Obiekt wyposażony będzie w windy,  liczniki umożliwiające odczyt z poziomu części wspólnych, instalacji przygotowanej pod szybki internet.

Ekonomia i komfort użytkowania

Przy projektowaniu budynku szczególną uwagę zwróciliśmy na ekonomiczne aspekty przyszłego użytkowania mieszkań. Zastosowane do budowy ścian bloczki silikatowe pomogą utrzymać w mieszkaniach optymalny  mikroklimat, redukując wahania temperatury i wilgotności powietrza. Akustyczne dylatacje posadzek w lokalach oraz podkładki elastomerowe na klatkach schodowych minimalizują rozprzestrzenianie się hałasu. Montaż balkonów na łącznikach termicznych zapobiega powstawaniu mostków cieplnych. O spokój ducha zadba wielopoziomowy system bezpieczeństwa: oświetlenie terenu, ogrodzenie osiedla, domofon, drzwi antywłamaniowe do lokali a przede wszystkim całodobowa ochrona fizyczna.

Bezpieczna firma - bezpieczna transakcja

Realizacja inwestycji prowadzona jest w oparciu o rachunek powierniczy ESCROW, co oznacza, że pieniądze klientów są w pełni zabezpieczone. Dodatkowo inwestycja przed uruchomieniem jest szczegółowo weryfikowana przez bank oferujący rachunek powierniczy ESCROW. Następnie Bank kontroluje każdą sumę, jaką wpłacają klienci i nie mogą one być przeznaczone na żaden inny cel niż budowa inwestycji lub spłata kredytu. Środki na konto dewelopera zwalniane są wyłącznie po dokonaniu pozytywnej oceny postępu prac na budowie. Dzięki temu możecie Państwo mieć pewność, że Państwa środku są w pełni bezpieczne.

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

Zadzwoń do nas 77 456 61 20. Jesteśmy także obecni na: